"Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów" nagrodzone w konkursie organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Dochód ze sprzedaży płyt powstałych z plastikowych elementów scenografii trasy koncertowej artysty został przekazany Polskiemu Stowarzyszeniu Zero Waste na realizację kampanii edukacyjnych poświęconych problemowi zanieczyszczenia środowiska odpadami z tworzyw sztucznych.
„Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów” nagrodzone w konkursie PR Wings!

Mamy świetną wiadomość! W konkursie PR Wings organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations nagrodzony został projekt „Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów”, którego pomysłodawcą jest bank Credit Agricole. 

„Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów” nagrodzone zostały w kategorii „Angażujący event”. Bank wspólnie z artystą wyprodukował limitowane płyty gramofonowe z plastikowych elementów scenografii koncertowej, które następnie zostały wystawione na aukcję. Dzięki sprzedaży płyt udało się zebrać blisko 100 tys. złotych.

Cały dochód przekazany został Polskiemu Stowarzyszeniu Zero Waste na realizację kampanii edukacyjnych poświęconych problemowi zanieczyszczenia środowiska odpadami z tworzyw sztucznych. Projekt ten zdobył również wyróżnienie w kategorii „ESG i CSR – odpowiedzialność społeczna, środowiskowa i ład korporacyjny”, a ponadto był nominowany do Nagrody Specjalnej Stowarzyszenia Agencji Public Relations.

Gratulujemy i dziękujemy za wsparcie!