Oferta dla biznesu

Twoja firma
zero waste

Prelekcja, warsztat motywacyjny dla pracowników, plenerowa impreza firmowa, piknik dla rodzin, wyjazd jako forma nagrody – to wszystko doskonałe okazje do rozmowy o stylu życia zero waste i tym jak wprowadzić firmę na cyrkularna ścieżkę.
Sprawdź nasze propozycje na ciekawe i super efektywne spotkania dla Twoich pracowników lub klientow.  Nasze propozycje z chęcią dopasujemy do Twoich potrzeb, zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Pobierz naszą ofertę!

 

                                            Chcesz poznać wyceny poszczególnych ofert, napisz do Nas na: biznes@zero-waste.pl

Zapraszając nas na spotkanie bądźcie pewni, że będzie ciekawie i merytorycznie. Nasi trenerzy każdego dnia poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności, a szerokie doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń, warsztatów i prelekcji pozwoliło nam stworzyć naprawdę uniwersalny zestaw pomysłów, rozwiązań oraz inspiracji, w którym każdy znajdzie dla siebie motywację do zmiany.

Jeśli zdecydujecie się na prezentację wprowadzającą do świata zero waste, dowiecie się czym jest dzień długu ekologicznego, kiedy pierwszy raz zauważono wielką pacyficzną plamę śmieci, kto jest prekursorem trendu zero waste oraz jak rozwiązać problemy mocno zanieczyszczonego świata.Pokazemy Wam również  „niezbędnik zero waste” czyli przedmioty codziennego użytku, które sprawiają, że ograniczanie odpadów w codziennym życiu staje się proste i przyjemne.

Jesli zechcecie kontynuować swoją „zeroodpadową” podróż, chętnie przeprowadzimy kilkugodzinne warsztaty mocniej angażujące pracowników, zorganziuejmy piknik zero waste dla rodzin z dziećmi lub przeprowadzimy audyt w Waszej organizacji, dzięki któremu jej działania mocniej wpiszą się w strategie ESG.

Jeśli masz własny pomysł – świetnie! Skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie przygotujemy program skrojony na Twoje potrzeby.

Interesują Cię prezentacje tematyczne? Zobacz nasze propozycje:

Żywność i zapobieganie jej marnowaniu, wielkie kompostowanie

Gospodarka obiegu zamkniętego, życie w mieście i prawidłowa segregacja odpadów, zakupy fair trade, fast fashion – slow fashion, zanieczyszczenia mikroplastikiem.

Zdrowe kosmetyki i domowe środki czystości

Szycie upcyklingowych worków na zakupy, czy robienie woskowijek

Bogate merytorycznie spotkanie dla rodziców na temat pieluch wielorazowych 

Warsztaty kulinarne, na których dowiecie się jak mądrze gospodarować swoją kuchnią, aby była pyszna, oszczędna i dobra dla planety!

Jeśli wiesz już czym jest idea zero waste, jesteś zmotywowany, ale brak Ci pomysłów jak sprawić by biuro, w którym pracujesz albo Twoja kawiarnia były miejscami, które nie przyczyniają się do zbędnego zanieczyszczania naszej planety i marnowania jej zasobów – napisz do nas – pomożemy Ci skierować Twój biznes na „zielone tory”!

Kontakt:

Napisz do Nas

kontakt@zero-waste.pl

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

ul. Franciszka Marii Lanciego 14/35
02-792 Warszawa

kontakt@zero-waste.pl

Kontakt z mediami:
joanna.kadziolka@zero-waste.pl
607 366 623

NUMER RACHUNKU
BNP Paribas 21 1600 1462 1816 2030 0000 0001