Partnerzy

Warszawska kancelaria prawna

Warszawska kancelaria adwokatów i radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

Forma współpracy: kancelaria zapewnia stowarzyszeniu regularne wsparcie i doradztwo prawne.

Naturalne kosmetyki ekologiczne 

Marka naturalnych kosmetyków wykonywanych w duchu zero waste, z możliwie najniższą szkodą dla środowiska.

Forma współpracy: firma przekazuje stowarzyszeniu środki  ze swoich zysków.

Psychologia budowania stron internetowych

Firma Webero specjalizująca się w psychologii budowania stron interntowych wykonała dla Nas nowoczesną i responsywną stronę internetową.

Forma współpracy: wsparcie przy utrzymaniu serwisu www.

Szkoła angielskiego dla dzieci

Early Stage to radosna i skuteczna nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Forma współpracy: firma przekazała stowarzyszeniu darowiznę.

Internetowa drogeria ekologiczna

Marka naturalnych kosmetyków wykonywanych w duchu zero waste, z możliwie najniższą szkodą dla środowiska.

Forma współpracy: firma przekazuje stowarzyszeniu środki  ze swoich zysków.

Agencja marketingowa

More Bananas tworzy skuteczne kampanie i kreatywne kampanie. Social media nie mają przed nimi tajemnic!

Forma współpracy: przeprowadzenie audytu i pomoc w tworzeniu strategii komunikacyjnej

Helena Koziec – psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia poznawczo-behawioralna w Krakowie oraz online, w językach polskim, angielskim i hiszpańskim

Forma współpracy: Helena prowadzi nieodpłatne warsztaty rozwojowe dla zespołu Stowarzyszenia.

PARTNERZY AKCJI HELLO WIELO 2020:

Pieluszki marki PUPPI

To nie tylko zdrowa alternatywa dla skóry dziecka, ale także dbałość o środowisko. Wszystkie tkaniny, z których są wykonane podlegają biodegradacji. Pierwsze pieluszki uszyliśmy w 2013 roku. Postawiliśmy na naturalne tkaniny takie jak wełna, frota bambusowa, welur bambusowy i bawełniany oraz len i konopie.

Marka NAPPIME

To dekada zdobywania doświadczeń podczas skrupulatnego szycia otulaczy, wełenek, wkładów, kieszonek PUL i innych produktów do przewijania. Kolekcja wygodnych wielorazowych pieluszek to jednak nie wszystko. Asortyment NappiMe obejmuje także wkładki laktacyjne, woreczki na zakupy oraz praktyczne domowe eko akcesoria, a także ekologiczne miody.

Funky Monkey

Jest to młoda, rodzinna firma stworzona przez pasjonatów ekologii. Produkty szyją od początku do końca sami z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty i wełny recyklingowej. Poza produktami niezbędnym do wielopieluchowania w ofercie znajdują się akcesoria dla kobiet. 

Doodush

Firma ma ponad 7-letnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji pieluszek wielorazowych i wykorzystuje wyłącznie najlepsze polskie materiały oraz technologie, które cechuje światowa jakość mimo, że jest małym, rodzinnym biznesem, a wszystkie pieluszki szyte są w niewielkiej pracowni w Bielsku-Białej.

Wieloszop- nowy sklep w świecie Wielo!

Prowadzony przez mamę dwóch wielopupek, która zakochała się w życiu w duchu Less Waste. Sklep ma na celu promowanie pieluchowania wielorazowego poprzez „Startery Pieluszkowe” ułatwiające rodzicom skompletowanie potrzebnej wyprawki dla maluszka. W ofercie znajdują się też inne produkty ekologiczne oraz Zero Waste dla całej rodziny: woreczki na zakupy, słomki metalowe, woskowijki, kosmetyki naturalne.

Magabi

To firma spod Torunia, wzory na materiałach są zaprojektowane przez właścicielkę – przez to są tak bardzo unikatowe. Wszystkie kroje są autorskie. Założycielka szyła pierwsze modele na domowej maszynie do szycia, a obecnie posiada obecnie własną szwalnie. Magabi kieruje się ideą Zero Waste – macie gwarancje, że każdy skrawek jest wykorzystany, a materiały pochodzą z Europy.

 

Pieluszkowy Miś

Tu możecie znaleźć wszystko, niezbędne do wielopieluchowania na każdym etapie, jak również coś dla mam. Na naszych półkach spotkacie dobrze znane i sprawdzone marki, a także nowe firmy, które z przyjemnością dla Was odkrywamy. Nieustannie rozszerzamy asortyment – za niedługo pojawi się u nas 7 nowych marek!

Lulli

Pieluszki Lulli powstają na Śląsku z certyfikowanych polskich i europejskich materiałów. Lulu zostało docenione nie tylko w sklepach w Polsce, ale też w Europie, a nawet za oceanem. 

Luli to wspaniałe krawcowe, które dbają o każdy detal, a gdy jakaś wymaga “serwisu”, pomagają ją naprawić, żeby dalej mogła służyć rodzicom i dzieciom.

Green Pieluszki

Powstały z potrzeby innowacyjnych rozwiązań (formowanki motylki, prefoldy z gumkami, wkłady faliste, wąskie uszy) i chęci upowszechnienia łatwych w użyciu systemów sprzyjających propagowaniu wielopieluchowania. Ich produkty dostępne są w różnych rozmiarach, grubościach oraz szerokościach aby móc je idealnie dopasować do gabarytów i potrzeb dziecka.

PurlaBaby

Powstała z miłość do natury, dzieci i ich rodziców. Współpracuje ze szwalnią na Podkarpaciu, gdzie właściciele marki mieszkają. W ofercie pojawiły się pieluszki rozmiarowe – oprócz standardowych OS, w ofercie mają teraz NB oraz MiniOS, Każdy rozmiar ma inny kształt uszu, dzięki czemu łatwiejsze jest ich rozróżnienie. I wiele innych produktów niezbędnych do wielopiecuchowani. 

Chcesz zostać naszym partnerem?
Oto naszA propozycja:

 

Jeśli pracujesz w biznesie, który poważnie traktuje problem nadchodzących zmian klimatycznych oraz zanieczyszczenia środowiska i chcesz mu przeciwdziałać i jesteś zdecydowany podjąć jedną z poniższych form wsparcia:

  • regularne przekazywanie procenta od zysków czy sprzedaży produktów lub usług
  • wpłaty darowizny
  • przekazanie darowizn rzeczowych, które przeznaczymy np. na aukcje wspierające naszą działalność lub nagrody w konkursach; może to być również wyposażenie członków zespołu w narzędzia systemowe lub sprzęt komputerowy do pracy
  • zaoferowania nam nieodpłatnej pomoc czy usługi, jak np. udostępnienie przestrzeni na spotkanie, doradztwo, lub szkolenie
  • umieszczenie na swojej stronie internetowej odnośnika do naszej strony z krótką informacją o nas
  • inne uzgodnione indywidualnie (np. Matching fund czy Payroll Deduction Programm)
!

Ten znak u góry może być widoczny na Twojej stronie.

Dołącz do drużyny Zero Waste i zaprezentuj to swoim klientom. 

Zapraszamy do współpracy – NAPISZ DO NAS: biznes@zero-waste.pl

 

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

ul. Franciszka Marii Lanciego 14/35
02-792 Warszawa

kontakt@zero-waste.pl

NUMER RACHUNKU
BNP Paribas 21 1600 1462 1816 2030 0000 0001