Zero waste – to się wszystkim opłaca

 Czy wiesz, że inicjatywy prośrodowiskowe w ramach employer brandingu mają pozytywny wpływ na zdolność firmy do przyciągania i zatrzymywania talentów? „Zielone” projekty – jeśli nie jest to greenwashing (!) – zwłaszcza w dzisiejszych czasach pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Co więcej, aktywne zaangażowanie pracowników w takie działania, przekłada się na efektywność współpracy, kreatywność i poczucie przynależności do organizacji.

Jeszcze w październiku zapraszamy Was na webinar, podczas którego odpowiemy na pytania:

 

  • Czemu potrzebne jest budowanie zaangażowania pracowników poprzez ważne wartości takie jak np.dbanie o planetę?
  • Jak podejście zero waste może przyczynić się do pozytywnej zmiany Twojego i zdrowia i większego zadowolenia z życia? I czemu warto, aby Twoi pracownicy też to wiedzieli? 🙂
  • W jaki sposób rozwój firmy w proekologicznym kierunku buduje przewagę konkurencyjną na rynku i w zakresie employer brandingu?

 

Prowadzenie: 

Joanna Kądziołka
Prezeska Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste. Ekspertka ds. komunikacji, edukatorka ekologiczna, pomysłodawczyni kampanii edukacyjnej „Wrzucam. Nie wyrzucam”, postulującej wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce. Koordynatorka projektów społecznych, m.in. Mapy Zero Waste, promujacej biznesy działające w duchu zero waste. Konsultantka strategii GOZ opracowywanych przez instytucje publiczne.

Prowadzi warsztaty zero waste dla firm, instytucji, uczelni, od wielu lat współpracuje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi przy lokalnych projektach skupiających się wokół tematyki prewencji wytwarzania odpadów. Pomysłodawczyni i koordynatorka Festiwalu Zero Waste w Krakowie. 

Katarzyna Mirkiewicz
Certyfikowana trenerka (Europejska Szkoła Trenerów grupy SET) oraz coach (Noble Manhattan Coaching). Z Polskim Stowarzyszeniem Zero Waste związana od 2021 roku, od marca 2023  członkini zarządu. Współpomysłodawczyni i liderka ogólnopolskiej akcji edukacyjno – inspiracyjnej “Mniej Znaczy Więcej!”dedykowanej szkołom podstawowych oraz kierowniczka kampanii społecznej “Kaucja wraca” – projektu rzeczniczego zakończonego podpisaniem ustawy o wprowadzeniu systemu kaucyjnego w Polsce. 

Przez kilkanaście lat związana z biznesem – rozwojem pracowników i organizacji zajmowała się zarówno jako właścicielka własnej firmy szkoleniowej jak również jako specjalistka zatrudniana w międzynarodowych firmach.

Marzy o tym, byśmy żyli w zgodzie z naturą i z szacunkiem korzystali z zasobów naszej planety. I jako cel stawia sobie zarażanie tym marzeniem oraz realnymi działaniami innych.

Zarejestruj się: FORMULARZ

 

Szczegóły:

18 października, godz.18:00

23 października, godz.14:00

15 listopada, godz. 10:00

Czas trwania: 1 godzina zegarowa.

Webinar jest nieodpłatny, prowadzony w ramach statutowej działalności Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.

 

Zapraszamy!