Zrównoważony event, czyli jaki? Jakie działania powinniśmy podjąć, aby nasza firma była konkurencyjna na rynku, nie tylko finansowo, ale też w kontekście wyzwań środowiskowych i klimatycznych? Co powinni wiedzieć nasi pracownicy, aby oferować klientom rozwiązania zgodne z zielonymi trendami, które nie będą odczytywane jako greenwashing? Czego dziś oczekują konsumenci w temacie odpowiedzialności biznesu i jak wyjść temu naprzeciw? Zapraszamy na warsztaty dla agencji eventowych, na których odpowiemy na wszystkie pytania.
Zrównoważone eventy w duchu zero waste

Każda firma, podobnie jak każdy człowiek, pozostawia swój ślad środowiskowy, czyli całościowy wpływ swojej działalności na środowisko. Co roku zbyt szybko wyczerpujemy zasoby Ziemi – w Polsce już od 2 maja żyjemy na ekologiczny kredyt.

Ale co to dokładnie oznacza? Czy branż eventowa ma w tym swój udział? Jakie działania powinniśmy podjąć, aby nasza firma była konkurencyjna na rynku, nie tylko finansowo, ale też w kontekście wyzwań środowiskowych i prawnych? Co powinni wiedzieć nasi pracownicy, aby oferować klientom rozwiązania zgodne z zielonymi trendami, które nie będą odczytywane jako greenwashing? Czego dziś oczekują konsumenci w temacie odpowiedzialności biznesu i jak wyjść temu naprzeciw?

Zapraszamy do świata zero waste, który ma odpowiedzi na powyższe wyzwania. Proponujemy spotkanie w formie webinaru lub stacjonarnego warsztatu, podczas którego ekspert/ka z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste wprowadzi pracowników w kluczowe zagadnienia środowiskowe związane z prowadzeniem odpowiedzialnej firmy i tworzeniem zrównowaopnych wydarzeń. Wyjaśnimy wątpliwości, wspólnie z grupą omówimy rozwiązania, które warto wdrożyć.

Jeśli szukacie Państwo ciekwych pomysłów na event jak piknik firmowy, warsztaty kuchni zero waste, czy prelekcji na konferencje – zachęcamy do kontaktu. 

Sprawdź naszą ofertę: Oferta szkoleń wewnętrznych i eventów