Oferta dla biznesu

Twoja firma 
zero waste

Spotkanie motywujące dla pracowników, plenerowa impreza firmowa, piknik rodzinny, wieczór panieński, to wszystko doskonałe okazje do rozmowy o stylu życia jakim jest zero waste!
Przedstawiamy naszą propozycję na najpopularniejsze i najbardziej efektywne spotkanie motywujące dla każdego! W sposób ciekawy wprowadzimy Ciebie i Twój zespół w świat idei jaką jest zero waste.
To co dziś jest nowością, jutro będzie koniecznością!

 

Zapraszając nas na spotkanie bądźcie pewni, że będzie ciekawie i merytorycznie. Nasi trenerzy każdego dnia poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności, a szerokie już doświadczenie w prowadzeniu takich spotkań pozwoliło nam stworzyć naprawdę uniwersalny zestaw pomysłów, rozwiązań oraz inspiracji, w którym każdy znajdzie dla siebie motywację do zmiany.
Podczas prezentacji dowiecie się czym jest dzień długu ekologicznego, kiedy pierwszy raz zauważono wielką pacyficzną plamę śmieci, kto jest prekursorem tego trendu oraz jak rozwiązać problemy mocno zanieczyszczonego świata.
Po części merytorycznej przejdziemy do pokazu naszego „niezbędnika zero waste” czyli omówienia przedmiotów codziennego użytku, które sprawiają, że ograniczanie odpadów w codziennym życiu staje się proste i przyjemne. Taka kombinacja pozwoli wyjść ze spotkania z gotowymi rozwiązaniami do zastosowania w swoim życiu od razu! A więc jeśli chcesz zacząć?

Zacznij od zera!

Chcesz poznać wyceny pakietów, napisz do Nas na: biznes@zero-waste.pl

Jeśli masz inny pomysł – świetnie! Skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie przygotujemy program skrojony na Twoje potrzeby.

Może zainteresują Cię również prezentacje tematyczne takie jak:

Marnowanie żywności i zapobieganie jej marnowania, moje miasto i gospodarka obiegu zamkniętego, prawidłowa i mądra segregacja odpadów, fair trade, fast fashion – slow fashion, mikroplastik oraz zanieczyszczenia w morzach.

Albo warsztaty zdrowych kosmetyków lub domowych środków czystości, miejskiego kompostowania lub szycia upcyklingowych worków na zakupy czy robienia woskowijek.

Możemy także przeprowadzić bogate merytorycznie spotkanie dla rodziców na temat pieluch wielorazowych albo poprowadzić dla dzieci zabawy w duchu zero waste.

Wiemy także jak dobrze zrobić warsztaty kulinarne, na których dowiecie się jak mądrze gospodarować naszą kuchnią, aby była pyszna i oszczędna i uratowała wiele cennych kuchennych resztek!

Jeśli wiesz już czym jest idea zero waste, jesteś zmotywowany, ale brak Ci pomysłów jak sprawić by biuro, w którym pracujesz albo Twoja kawiarnia były miejscami, które nie przyczyniają się do zbędnego zanieczyszczania naszej planety i niemarnowania jej zasobów – napisz do nas – pomożemy Ci skierować Twój biznes na „zielone tory”!

Polskie Stowarzyszenie Zero Waste

ul. Franciszka Marii Lanciego 14/35
02-792 Warszawa

kontakt@zero-waste.pl

Kontakt z mediami:
joanna.kadziolka@zero-waste.pl

NUMER RACHUNKU
BNP Paribas 21 1600 1462 1816 2030 0000 0001