Dzień dobrych uczynków – jak możesz nas wesprzeć?

Początek 2020 roku dał nam ogromne nadzieje na mocne rozbudowanie zespołu i rozwijanie naszych kompetencji. Planowaliśmy szeroko zakrojone działania, nowe kampanie i doskonalenie naszych wewnętrznych systemów funkcjonowania. To miał być nasz rok!

Pojawienie się wirusa zamieszało w naszych ambitnych planach, ale nie zmąciło entuzjazmu do działania, ratowania planety, edukowania społeczeństwa i wywierania wpływu na decydentów. Obnażyło za to nowe wyzwania, którym musimy stawić czoła – wszyscy razem.

Ostatnie, trudne dla nas wszystkich miesiące pokazały, że nasza stara „normalność” nie działała, dlatego mądrzejsi o te doświadczenia postulujemy:

Niech nic nie wraca do dawnej normalności! Zbudujmy lepszy świat na nowo!

Dziś, jutro i po pandemii. Potrzebujemy Twojej mocy, energii, jak i wsparcia finansowego.

Jak możesz nas wesprzeć i zostać częścią zmiany?

1. Zostań naszym patronem na portalu Patronite

JUŻ DZIŚ odpalamy nową odsłonę portalu crowfunding’owego Patronite gdzie możesz nas wesprzeć comiesięcznymi wpłatami. W ten sposób umożliwisz nam dalszą działalność, tworzenie wartościowych treści i prowadzenie kampanii, które zmieniają świat!

Co otrzymasz w zamian?

💚 10 zł miesięcznie

Podziękowanie na naszej stronie www

💚 30 zł miesięcznie

Dostęp do zamkniętej kameralnej grupy na FB, pełnej wartościowych treści tylko dla Ciebie! Otrzymasz bezpośrednie wsparcie naszych ekspertów i ekspertek oraz solidną porcję wiedzy w  na comiesięcznych live’ach tematycznych. A co najważniejsze, będziesz mieć realny wpływ na działania Stowarzyszenia i szansę na realizację własnych pomysłów, które zmienią świat!

💚 100 zł miesięcznie 

Wszystko powyższe oraz naszą dozgonną wdzięczność

2. Wystaw aukcję i licytuj na Allegro Charytatywni

 

Jeśli masz w domu niepotrzebne rzeczy, możesz je wystawić na aukcji na platformie Allegro Charytatywni

Dzięki temu dasz rzeczom drugie życie a wpływ z ich sprzedaży wesprze działania naszego Stowarzyszenia.

Nie masz nic do oddania? Nic nie szkodzi! Już wkrótce ruszymy z naszymi własnymi aukcjami, na których wylicytujesz prawdziwe perełki!

3. Kupuj przez Fanimani.pl

Fanimani to portal przez który, możesz zrobić zakupy (jeśli już oczywiście musisz 😉 ), a część wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przekazana na wybraną organizację – mamy nadzieję, że będzie nią nasze Stowarzyszenie!

4. Przekaż darowiznę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za Twoje wsparcie i obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby przetrwać i móc działać dalej.