Odbudujmy lepszy świat! Zapraszamy na webinar 21 maja!

Niech nic nie wraca do dawnej normalności, bo nasza stara „normalność” nie działała. Razem #odbudujmylepszyświat. Te dwa krótkie zdania najlepiej oddają kierunek, w którym chcemy Cię zabrać. Podczas webinarium wspólnie z naszymi gośćmi zastanowimy się, jaki wpływ na naszą przyszłość ma bieżąca sytuacja oraz co możemy zrobić, żeby wykorzystać tę okazję do pchnięcia świata na nowe, lepsze tory.

Czy jesteśmy gotowi na mniej i jak mniej może oznaczać lepiej?

Zachodni świat zgodził się na wiele ograniczeń ze względu na mikroskopijnego wirusa. Czy jesteśmy w stanie zmienić modele konsumpcji, wyjść z kryzysu i rozwijać się stawiając na jakość a nie na ilość?

Jeżeli czujesz, że obecny kryzys jest „po coś”, jeżeli uważasz, że zmiany klimatu przyspieszają i należy przerwać tę spiralę kryzysu klimatycznego napędzanego gospodarką opartą o niezrównoważone modele działania, dołącz do nas podczas debaty i podziel się swoimi pomysłami – razem odbudujmy lepszy świat!

Nasi goście:
🌿 Maria Sitarska – psychoterapeutka pracująca w nurcie systemowym, współredaktorka portalu opsychologii.pl
Maria Sitarska – psychologia i psychoterapia
🌿 Piotr Barczak – European Environmental Bureau – EEB
🌿 Jan Chudzyński – członek ruchu Rethinking Economics oraz Economists for Future. Prowadzi fanpage Ekonomia a klimat
🌿 dr hab. Zofia Prokop – naukowczyni, pełnomocniczka Dziekana Wydziału Biologii ds. kryzysu ekologiczno-klimatycznego, Uniwersytet Jagielloński
🌿 Joanna Perzyna – Nyeleni Polska

Webinar odbędzie się 21 maja 2020 r. o godz. 19:00 na platformie ZOOM:
Password: 044636
W pokoju webinarowym dostępne są miejsca dla pierwszych stu osób, ale dla wszystkich chętnych zapewnimy streaming wydarzenia na fanpage Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste.